ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ. Тобто, якщо особа оформила спочатку паспорт для виїзду за кордон, а потім ID-картку з іншим написанням прізвища чи імені латинськими літерами, то закордонний паспорт буде автоматично визнаний недійсним.

11:47 23.02.2023

УВАГА!!!

Сьогодні в 13:00 в ''Центрі надання адміністративних послуг'' відбудеться презентація нових послуг!

11:42 23.02.2023

Різна транслітерація у документах!!!

17 листопада 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1220 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України», відповідно до якої внесено зміни зокрема про ТРАНСЛІТЕРАЦІЮ (написання латинськими літерами складових імені “прізвище”, “ім’я” у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України).

16:34 13.02.2023

Нагадуємо!!!

Шановні мешканці Солотвинської ТГ, нагадуємо, що у приміщенні "Центру надання адміністративних послуг" у селі Біла Церква в першу середу кожного місяця представник Пенсійного Фонду здійснює прийом громадян.  Відтепер ще більше послуг в одному місці! Економія часу, покращення якості надання адміністративних послуг - основні пріоритети нашої взаємодії з громадою.

21:33 01.02.2023

Пересилання паспортних документів за межі України (відповідно до постанови КМУ 1220 від 28.10.2022)✉️

Так, у період дії воєнного стану передбачена можливість та порядок пересилання паспорта громадянина України для виїзду за кордон до відокремлених підрозділів ДП “Документ” та закордонних дипломатичних установ.

10:26 30.01.2023