A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради
Тячівського району Закарпатської області

ВПО

Вимушені переселенці мають можливість у застосунку Дія:

▪️ отримати довідку / скасувати статус ВПО;

 ▪️ змінити місце фактичного проживання;

▪️ подати заяву на виплату грошової допомоги на проживання.

☝️Також ВПО, які не володіють житловою площею на підконтрольній Україні території, можуть подати  заяву на пільговий іпотечний кредит на  порталі Дія.

Відтепер за одне відвідування можна оформити ще більше паспортів!

В Україні понад 10 місяців діє експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Вже понад 200 тисяч українців змогли скористатися цією зручною послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів. Тож оскільки послуга з одночасного оформлення паспортних документів стала таким популярним запитом серед українців, Державна міграційна служба розширює цей експериментальний проєкт: окрім одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта особам від 14 років, в Україні будуть одночасно оформлювати закордонні паспорти також дітям до 14 років. Зокрема, сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив зміни* до постанови «Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон», який розроблено ДМС.

10:34 14.03.2023

НАГАДУЄМО!

Шановні мешканці Солотвинської ТГ, нагадуємо, що у приміщенні "Центру надання адміністративних послуг" у селі Біла Церква в першу середу кожного місяця представник Пенсійного Фонду здійснює прийом громадян. Відтепер ще більше послуг в одному місці! Економія часу, покращення якості надання адміністративних послуг - основні пріоритети нашої взаємодії з громадою.

09:54 01.03.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ. Тобто, якщо особа оформила спочатку паспорт для виїзду за кордон, а потім ID-картку з іншим написанням прізвища чи імені латинськими літерами, то закордонний паспорт буде автоматично визнаний недійсним.

11:47 23.02.2023

УВАГА!!!

Сьогодні в 13:00 в ''Центрі надання адміністративних послуг'' відбудеться презентація нових послуг! 

11:42 23.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора