A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради
Тячівського району Закарпатської області

Сторінка на стадії наповнення.

Оформлення або поновлення втрачених паспортних документів

У зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України виникла потреба у швидкому та зручному оформленні або поновленні втрачених паспортних документів. Раніше оформити закордонний паспорт можна було тільки за умови наявності ID-картки. У подальшому, в разі втрати документів або необхідності їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних, особа  може звернутися за одночасним оформленням ID-картки та закордонного паспорта, без необхідності спочатку оформляти ID-картку, а тільки після її отримання звертатися за оформленням закордонного паспорта. Зарах запроваджено експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) або обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. 

15:11 27.06.2022

У відділі “Центр надання адміністративних послуг” Солотвинської селищної ради можна отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО)

У відділі “Центр надання адміністративних послуг” Солотвинської селищної ради можна отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО)

15:07 28.03.2022

Відключення електроенергії

Шановні мешканці Солотвинської територіальної громади! Повідомляємо що 27.08.2021р. у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на високовольтній лінії в селі Біла Церква буде відключено електроенергію з 9:00 київського часу по 16:00 к.ч.

19:52 26.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора