A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради
Тячівського району Закарпатської області

ВПО

Вимушені переселенці мають можливість у застосунку Дія:

▪️ отримати довідку / скасувати статус ВПО;

 ▪️ змінити місце фактичного проживання;

▪️ подати заяву на виплату грошової допомоги на проживання.

☝️Також ВПО, які не володіють житловою площею на підконтрольній Україні території, можуть подати  заяву на пільговий іпотечний кредит на  порталі Дія.

Нагадуємо!!!

Шановні мешканці Солотвинської ТГ, нагадуємо, що у приміщенні "Центру надання адміністративних послуг" у селі Біла Церква в першу середу кожного місяця представник Пенсійного Фонду здійснює прийом громадян.  Відтепер ще більше послуг в одному місці! Економія часу, покращення якості надання адміністративних послуг - основні пріоритети нашої взаємодії з громадою.

21:33 01.02.2023

Пересилання паспортних документів за межі України (відповідно до постанови КМУ 1220 від 28.10.2022)✉️

Так, у період дії воєнного стану передбачена можливість та порядок пересилання паспорта громадянина України для виїзду за кордон до відокремлених підрозділів ДП “Документ” та закордонних дипломатичних установ.

10:26 30.01.2023

профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, розміщуємо тематичний відеоролик (в якості соціальної реклами і як такого, що носить соціально значимий, некомерційний характер).

15:14 03.08.2022

Оформлення або поновлення втрачених паспортних документів

У зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України виникла потреба у швидкому та зручному оформленні або поновленні втрачених паспортних документів. Раніше оформити закордонний паспорт можна було тільки за умови наявності ID-картки. У подальшому, в разі втрати документів або необхідності їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних, особа  може звернутися за одночасним оформленням ID-картки та закордонного паспорта, без необхідності спочатку оформляти ID-картку, а тільки після її отримання звертатися за оформленням закордонного паспорта. Зарах запроваджено експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) або обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. 

15:11 27.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора