1. Державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду)

2. Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про  реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків.

3. Обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів)

4.Реєстрація тракторів, самохідних шасі, самохідних ссільськогосподарських, дорожньо-будівельних і  меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

5. Зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних ссільськогосподарських, дорожньо-будівельних і  меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.