Відтепер за одне відвідування можна оформити ще більше паспортів!

В Україні понад 10 місяців діє експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Вже понад 200 тисяч українців змогли скористатися цією зручною послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів. Тож оскільки послуга з одночасного оформлення паспортних документів стала таким популярним запитом серед українців, Державна міграційна служба розширює цей експериментальний проєкт: окрім одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта особам від 14 років, в Україні будуть одночасно оформлювати закордонні паспорти також дітям до 14 років. Зокрема, сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив зміни* до постанови «Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон», який розроблено ДМС.

10:34 14.03.2023

НАГАДУЄМО!

Шановні мешканці Солотвинської ТГ, нагадуємо, що у приміщенні "Центру надання адміністративних послуг" у селі Біла Церква в першу середу кожного місяця представник Пенсійного Фонду здійснює прийом громадян. Відтепер ще більше послуг в одному місці! Економія часу, покращення якості надання адміністративних послуг - основні пріоритети нашої взаємодії з громадою.

09:54 01.03.2023