Перереєстрація авто скоро в Дії !

Бета-тест⚙️Станьте першим користувачем найочікуванішої послуги в Дії Скоро купівля та продаж авто кардинально зміниться для українців — будуємо нову цифрову реальність. Долучайтеся до бета-тесту перереєстрації авто, щоб перевірити, як працює послуга, та допомогти команді Дії вдосконалити сервіс ⚡️ ❓ Як працюватиме перереєстрація авто в Дії Послуга буде доступна для легкових авто, мотоциклів та мопедів. Продавець формує заяву в Дії та ділиться QR-кодом або посиланням. А покупець — підписує договір, вибирає номерні знаки й техпаспорт.

10:25 17.10.2023

💡Як зробити інтернет стабільним під час блекаутів!

Як зробити інтернет стабільним під час блекаутів: покрокова інструкція. Готуємося до зими та можливих відключень світла: разом з операторами та провайдерами працюємо, щоб зробити знеструмлення максимально непомітними для українців.

10:19 17.10.2023

Нова послуга!

Дія.Центр у дії🏫 Наша маленька,але така бажана перемога🏅🚗 Перший автомобіль на Закарпатті який зареєстрований Дія.Центрі Солотвинської селищної ради 🎉 Впевнена що наші МЕГАПЕРЕМОГИ ще будуть попереду🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Далі буде🤫…

12:15 09.10.2023

Реєстрація ТЗ

Від сьогодні у Дія.Центрі Солотвинської селищної ради Ви можете зареєструвати транспортний засіб.

12:11 09.10.2023

«Мобільний кейс»

Сьогодні за домопогою «Мобільного кейсу» адміністратори відділу ЦНАП Солотвинської селищної ради проводили прийом в Українській алергологічній лікарні МОЗ України🇺🇦 Нагадуємо, правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись суб’єкти звернення з категорії:

12:25 18.09.2023

Новини!

Шановні мешканці Солотвинської ТГ, повідомляємо, що у приміщенні  відділу"Центру надання адміністративних послуг" у селі Біла Церква представник ''Тячівська філія Закарпатського обласного центру зайнятості'' ,найближчим часом будуть здійснювати прийом громадян.Про графік буде повідомлено дадатково.

15:31 14.07.2023

Інформуємо!

В Україні з 1 липня 2023 року рішенням Уряду (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651) скасували карантин, запроваджений через пандемію COVID-19 😷 У зв’язку з цим відновлюються строки для вклеювання фотографій у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку 📸

10:13 13.07.2023

Новини!

Завтра 11.07.2023 року у відділі ЦНАП Солотвинської селищної ради прийом громадян НЕ БУДЕ проводитися (будуть здійснюватися технічні роботи).

12:23 10.07.2023