людям із порушенням зору
Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради
Тячівського району Закарпатської області

Земельні питання

223. Довідка про наявність земельної ділянки.

224. Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчує право користування земельної ділянки.

225. Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що посвідчує право власності на земельну ділянку.

226. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчує право користування земельної ділянки.

227. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що посвідчує право власності на земельну ділянку.

228. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

229. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

230. Надання Рішення про надання у власність земельних ділянок комунальної власності

231. Надання згоди  на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності фізичним особам.

232. Надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки.

233. Надання Рішення про продаж у власність земельної ділянки комунальної власності (шляхом викупу).

234. Надання Рішення про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності.

235. Надання Рішення про передачу в суборенду орендованої земельної ділянки.

236. Внесення змін до діючого договору оренди.

237. Надання Рішення про дострокове припинення права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди суб’єкту господарювання.

238. Надання Рішення про поновлення договору оренди.

239. Надання Рішення про припинення права постійного користування земельною ділянкою .

240. Надання Рішення про надання згоди на поділ / об’єднання земельних ділянок.

241. Надання Рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної форми власності.

242. Погодження документації із землеустрою.