A A A K K K
людям із порушенням зору
Дія Центр
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перелік послуг ВРМ с. Середнє Водяне

 1.  Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.
 2.   Довідка про останнє місце реєстрації померлого.
 3. Видача довідки щодо адреси об’єкта нерухомого майна.
 4. Присвоєння поштової адреси.
 5. Взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
 6. Видача довідки про перебування на квартирному обліку.
 7. Надання допомоги на поховання деяких категорій громадян.
 8. Реєстрація місця проживання.
 9. Зняття з реєстрації місця проживання.
 10. Видача довідки про реєстрацію місця проживання або перебування.
 11. Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання або перебування.
 12. Внесення до паспорта громадянина України зміни назви перейменованої вулиці, нумерації будинків.

 

Послуги соціального характеру.

 1. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
 2. Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу.
 3. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме.
 4. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєне почесне звання України «Мати-героїня»..
 5. Прийняття рішення щодо соціального обслуговування  особами територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 6. Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
 7. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
 8. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 9. Надання державної допомоги: у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
 10. Надання державної допомоги при народженні дитини.
 11. Надання державної допомоги при усиновленні дитини.
 12. Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 13. Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.
 14. Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.
 15. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
 16. Надання державної соціальної допомоги на догляд.
 17. Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги.
 18. Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом I групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.
 19. Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.
 20. Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
 21. Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів.
 22. Призначення одноразової грошової/ матеріальної допомоги інвалідам та дітям-інвалідам.
 23. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 24. Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.
 25. Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 26. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад інвалідам війни та прирівняним до них особам.
 27. Призначення грошової компенсації інвалідам замість санаторно-курортної путівки .
 28. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують інвалідів I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 29. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування інвалідів.
 30. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 31. Призначення грошової компенсації інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
 32. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад інвалідам війни та прирівняним до них особам.
 33.   Призначення грошової компенсації інвалідам замість санаторно-курортної путівки.
 34. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують інвалідів I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 35.  Призначення грошової компенсації  вартості самостійного санаторно-курортного лікування інвалідів.
 36.  Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 37. Видача направлення (путівки) інвалідам та/або дітям-інвалідам до реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики та/або органів соціального захисту населення (регіонального та місцевого рівнів).
 38. Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення інвалідів автомобілем.
 39. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.
 40. Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці психоневрологічного інтернату дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.
 41. Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
 42.  Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).
 43.  Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.
 44.  Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги учасникам війни.
 45.  Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги інвалідам війни.
 46. Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам особам, які постраждали від торгівлі людьми.
 47.   Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам інвалідам та дітям-інвалідам.
 48. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) інвалідів з дитинства та внаслідок загального захворювання.
 49.  Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками)  осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.
 50.  Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками)  ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”.
 51.  Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам.  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень