«ЄДИНЕ ВІКНО»

Дата: 30.04.2024 11:11

Управління «Центр надання адміністративних послуг» запровадило єдиний сервіс для захисників та членів їхніх родин «Я – Ветеран».

Щоб спростити життя учасників бойових дій після їх повернення додому, в Україні впроваджуються проєкти, що дають можливість швидко та зручно отримувати адміністративні послуги.

Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради також долучився до проєкту «Адмінсервіс «Ветеран».

Нова послуга передбачає комплексний підхід для розв'язання основних проблем ветеранів війни та членів їхніх сімей шляхом отримання ними послуг за принципом «єдиного вікна».Головна мета проєкту «Я – Ветеран» – зробити процес отримання послуг, на які можуть розраховувати військовослужбовці та члени їхніх родин, швидким, доступним та результативним.

Загалом створення «єдиного вікна» передбачає для ветеранів:

•  формування єдиної бази послуг для ветеранів війни;
  •  максимальну поінформованість про їхні можливості;
  •  створення зручних, якісних та доступних умов отримання адміністративних послуг;
  •  впровадження комплексного підходу — отримання спектру адміністративних послуг в одному місці від одного або декількох субʼєктів надання таких послуг.

Надання послуг Адмінсервісу "Ветеран" забезпечується адміністратором ЦНАП та вже активно впроваджено в роботу.