A A A K K K
людям із порушенням зору
Дія Центр
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обмін досвідом – запорука розвитку успішної громади!

Дата: 17.04.2024 12:33
Кількість переглядів: 42

 

   Можливість обміну досвідом між діяльністю громад безсумнівно забезпечує ефективне господарювання в органах місцевого самоврядування. Саме тому 16 квітня на запрошення в.о. Хустського міського голови Василя Губаля з візитом ми завітали до Хустської міської ради.Досвід роботи нашої громади є хорошим прикладом того, як грамотний підхід до планування майбутнього та прогресивне мислення керівництва громади сприяє розвитку її економіки. Саме так, завдяки вмілому керуванню нашого голови Василю Йовдію, громада є однією з кращих. 

  Під час візиту окремо було вивчено питання налагодження роботи ЦНАПу. З презентацією виступила наша керівниця Дарина Варга,поділилася функціями, які виконуються у центрі,що значно полегшують роботу та розповіла як ми здійснюємо роботу через електронний документообіг.

Хустська ТГ на шляху напрацювань. Новий керівник ЦНАПу Іван Щуфан та влада міста активно працюють над тим, аби їхня територіальна громада мала тільки позитивні успіхи та досягнення. 

Керуючий справами виконавчого комітету Богдан Макусій розповів про пріоритети діяльності нашої громади, реалізовані ініціативи, поділився історіями успіху та спроможності функціонування окремих відділів. Зазначив, що чимало коштів у громаду надходить завдяки реалізованим грантовим проєктам.

  «Колишні методи роботи – у минулому. Разом із новою командою ми хочемо змінити все, що заважало нашій територіальній громаді розвиватися, крокуючи у ногу з часом. У нас потужна команда, прекрасні люди та неабиякі можливості. Потрібно лише докласти максимум спільних зусиль, аби почалися якісні зміни. Те, як не потрібно керувати, ми вже побачили, тому ми робимо все можливе, аби цю ситуацію змінити. Солотвинська селищна рада – це приклад для багатьох. Дякую Василю Йовдію за співпрацю та досвід», - наголосив в.о. Хустського міського голови Василь Губаль.

Заступник міського голови Андрій Ковач та керуючий справами виконавчого комітету Ерік Шимоня подякували за обмін досвідом.

Були раді співпраці!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень