НАМ 3 РОКИ!

Дата: 27.02.2024 10:16

27 лютого 2021 року відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Солотвинськоі селищної ради!

Ці 3 роки були доволі насиченими та подарували нам багато здобутків, перемог та нових звершень. Пріоритетом для нас завжди була організація надання комплексних адміністративних послуг та розширення їх переліку.

Мотивацією відкриття нашого Центру стало прагнення створити максимально комфортні та сприятливі умови мешканцям громади при зверненні до органів місцевого самоврядування, впровадити зручний графік прийому, скоротити і спростити процедури отримання необхідних документів.

Створено умови доступу до приміщення та комфортного перебування для осіб з обмеженими можливостями.

Дорогі наші відвідувачі, шановні мешканці Солотвинської територіальної громади, дякуємо, що користуєтеся нашими послугами. Ми і надалі будемо працювати для вас! Бережіть себе та один одного!