ПІДТВЕРДЖУЙТЕ СВІЙ РНОКПП З ID-КАРТКОЮ ТА СВІДОЦТВОМ ПРО НАРОДЖЕННЯ.

Дата: 06.02.2024 13:00

Є ID чи свідоцтво про народження із зазначеним РНОКПП (ідентифікаційний код)? 1 непотрібна довідка, +1 цифрова можливість. Підтверджуйте свій РНОКПП з ID-карткою та свідоцтвом про народження.

Довідка з номером платника податків більше не потрібна. Менше паперу — більше цифрових можливостей та послуг. Мінцифра брала участь у розробці законопроєкту №2524, згідно з яким внесені відповідні зміни до Податкового кодексу. Тепер РНОКПП (ідентифікаційний код чи ІПН в минулому) на ID-картці та свідоцтві про народження матиме таку ж юридичну силу, як і довідка про його присвоєння. Українці зможуть пред’являти один із документів. Це ліквідує використання непотрібної та найпопулярнішої довідки, яку оформили понад 40 млн українців. 🚀Далі — запровадження електронного РНОКПП.