Базові правила гігієни в інтернеті🫧

Дата: 01.11.2023 10:17

Базові правила гігієни в інтернеті🫧 Дія.Освіта захищає Подумали, що вас неможливо обдурити в інтернеті? Точно впевнені? Що ж, тоді освітній серіал “Персональна кібергігієна” саме для вас! Дивіться і дізнавайтесь:

🤔Які головні мотиви кіберзлочинців

🤔Як правильно встановлювати й зберігати паролі

🤔Як протидіяти під час психологічних атак правопорушників

🤔Як убезпечити себе від булінгу, секстингу, фішингу та соціальної інженерії Ці знання допоможуть захистити ваші дані, файли, картки, фото. А також не стати жертвою шахраїв під час оформлення замовлень в інтернеті. Підготували поради експерти: ✔️викладач факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Трохим Бабич ✔️засновник "Інституту постінформаційного суспільства" Дмитро Золотухін Вмикайте та навчайтесь просто зараз👉🏻 https://osvita.diia.gov.ua/courses/personal-cyberhygiene Будьте у кібербезпеці.

Захистіть себе від зайвих стресів🫂

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»