Перереєстрація авто скоро в Дії !

Дата: 17.10.2023 10:25

Бета-тест⚙️Станьте першим користувачем найочікуванішої послуги в Дії Скоро купівля та продаж авто кардинально зміниться для українців — будуємо нову цифрову реальність. Долучайтеся до бета-тесту перереєстрації авто, щоб перевірити, як працює послуга, та допомогти команді Дії вдосконалити сервіс ⚡️ ❓ Як працюватиме перереєстрація авто в Дії Послуга буде доступна для легкових авто, мотоциклів та мопедів. Продавець формує заяву в Дії та ділиться QR-кодом або посиланням. А покупець — підписує договір, вибирає номерні знаки й техпаспорт.

📦 Документи та номери можете отримати доставкою Укрпошти. Попереджаємо, бета-тест — це справжні продаж і купівля. Тож долучитися мають тільки реальні продавці й покупці 😎 Зацікавилися? Нумо реєструватися на бета-тест за посиланням — https://t.me/diia_beta_bot?start=home Клік-клік — і поїхали 💨 Послуга реалізовується Міністерство цифрової трансформації України разом з МВС України, Головний сервісний центр МВС, Державна IT-компанія ДП Інфотех та АТ Укрпошта.