A A A K K K
людям із порушенням зору
Дія Центр
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«Мобільний кейс»

Дата: 18.09.2023 12:25
Кількість переглядів: 143

Сьогодні за домопогою «Мобільного кейсу» адміністратори відділу ЦНАП Солотвинської селищної ради проводили прийом в Українській алергологічній лікарні МОЗ України🇺🇦 Нагадуємо, правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись суб’єкти звернення з категорії:

1) осіб, які досягли 80-річного віку;

2) осіб, з інвалідністю 1 групи;

3) осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах (крім інфекційного напрямку); Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення або особа-заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо), звертається до Центру згідно із графіком його роботи.

Далі адміністратор ЦНАПу: 1) формує заяву на отримання адміністративної послуги на віддаленому робочому місці з відміткою про погодження на проведення відео та аудіо фіксації надання адміністративної послуги, яка засвідчується підписом заявника. До заяви додаються копії документа, що посвідчує особу суб’єкта звернення, та документа, що підтверджує категорію осіб;

2) визначає/погоджує дату та час візиту адміністратора до суб’єкта звернення за визначеною у заяві адресою. Перед тим, як виїхати для надання послуги, адміністратор попередньо зв’язується із заявником засобами телефонного зв’язку для попередження свого візиту. Після проходження всіх процедур, адміністратор повідомляє суб’єкта звернення щодо результату надання адміністративної послуги та видає/надсилає результат надання адміністративної послуги у визначені строки. Простота, доступність та швидкість: можливість мати пересувне віддалене робоче місце радує не тільки наших працівників а, у першу чергу, маломобільних громадян та сільське населення Солотвинської територіальної громади. Спеціалісти ЦНАП тепер зможуть безперешкодно працювати за межами Центру та ефективно надавати свої послуги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень