Реєстрація ТЗ

Дата: 09.10.2023 12:11

Від сьогодні у Дія.Центрі Солотвинської селищної ради Ви можете зареєструвати транспортний засіб.

🚘 Це перший Дія.Центр в Закарпатській області який надає такі послуги.

🥇 У нашому відділі Дія.Центр ви можете отримати такі послуги у сфері реєстрації транспортних засобів.

✅️ - реєстрація нового транспортного засобу;

- перша державна реєстрація транспортного засобу, що був в експлуатації за кордоном;

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язу з заміною свідоцтва про реєстрацію (у тому числі у зв’язку з заміною номерного знака);

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язу з встановленням ГБО;

- перереєстрація транспортного засобу на нового власника за договором купівлі-продажу, укладеному у суб’єкта господарювання.

Нагадуємо, що ця послуга є екстериторіальною, тобто незалежно від реєстрації місця проживання можете звернутися за послугою до нашого Дія.Центру. Солотвинська селищна рада щиро вітає першу отримувачку послуги з Великобичківської громади Віталію Каптола з перереєстрацією транспортного засобу.