Виїзні прийоми – доступно та зручно!

Дата: 11.05.2023 14:05

Виїзні прийоми – доступно та зручно!

Відповідно до розпорядження голови Солотвинської селищної № 48 від 05 квітня 2023 року «Про проведення систематичного виїзного прийому громадян адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» Солотвинської селищної ради у старостинських округах», адміністраторами відділу ЦНАП вже проведено 3 виїзні прийоми у таких населених пунктах: Середнє Водяне, Нижня Апша та Глибокий Потік.

Найбільшою популярність користуються послуги у сфері земельних відносин та реєстрація місця проживання. Також нагадуємо, що мешканці громади можуть підійти до адміністратора ЦНАП у своєму населеному пункті для актуалізації даних у реєстрі територіальної громади.

За допомогою «Мобільного кейсу» на виїзних прийомах надано адміністраторами надано 28 адміністративних послуг. Нагадуємо вам графік проведення виїзних прийомів адміністраторами ЦНАП:

п/

Дні тижня Населений пункт Години прийому