A A A K K K
людям із порушенням зору
Дія Центр
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Міграційна служба нагадує про необхідність вчасно обміняти ID-картку та закордонний паспорт

Дата: 13.02.2023 16:31
Кількість переглядів: 325

 У разі виникнення таких обставин, як: 

📌зміна інформації у паспорті (зміна прізвища, імені, по батькові, дати народження, у тому числі написання латинськими літерами імені та прізвища у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України);

📌виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

📌закінчення строку дії паспорта;

📌непридатність паспорта для подальшого використання. У разі зміни особистих даних або різниці у написанні латинськими літерами імені та прізвища, видані раніше документи зі старою транслітерацією мають бути обміняні у строк не пізніше одного місяця з дати отримання нового документа. У разі неподання закордонного паспорта або ID-картки для обміну, такий документ автоматично визнається недійсним.

🧐 Наприклад: ім’я та прізвище Гречка Юлія в раніше оформленій ID-картці латинськими літерами записувалося як Grechka Ylia. А новий закордонний паспорт Юлії оформлено як Hrechka Yuliia (якщо особа забажала змінити транслітерацію). У такому випадку, якщо Юлія не подасть протягом місяця документи на обмін ID-картки для зміни транслітерації, як у новому закордонному паспорті, то ID-картка автоматично визнається недійсною.

Важливо ‼️ Щоб усі ваші документи були чинними, транслітерація у них має бути однаковою. Здійснити перевірку за базою недійсних документів Ви можете за посиланням 👉 https://dmsu.gov.ua/services/nd.html #ДМС Наталія Науменко МВС України Центр обслуговування громадян "Паспортний сервіс"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень