Нові суми вартості адміністративних послуг!

Дата: 01.11.2022 16:39

З 1 листопада 2022 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції. Зазначимо, що вартість адмінпослуг ДМС переглядалась лише раз, починаючи з 2016 року – у 2019 році. Відтак, значний розрив у часі, протягом якого вартість не переглядали, призвів до дисонансу між існуючою ціною та тими затратами, які спрямовано на роботу Єдиного державного демографічного реєстру. ‼️ ВАЖЛИВО: особи, які здійснили оплату адмінпослуг та подали заяви для оформлення документів до 1 листопада 2022 року, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 1 листопада 2022 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

ℹ️ Докладна інформація про нову вартість адміністративних послуг ДМС України - на нашому офіційному веб-сайті за лінком: https://dmsu.gov.ua/news/dms/13274.html Наталія Науменко МВС України Кабінет Міністрів України #ДМС