Готові паспорти можна отримати!

Дата: 28.03.2022 15:10

Готові паспорти можна отримати!

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України з 24 лютого 2022 року, відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, в Україні введено режим воєнного стану. За таких умов  було відключено ЄІАС УМП Державної міграційної служби України.

Тож, з  метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг у сфері паспортизації,   готові паспорти громадянина України у формі ID картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон відділ “ЦНАП” Солотвинської селищної ради передав до Тячівського відділу ГУ ДМС України. Тож всі громадяни, які подавали паспорт до відділу “ЦНАП” можуть отримати його у м. Тячів вул. Армійська 6.