У відділі “Центр надання адміністративних послуг” Солотвинської селищної ради можна отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО)

Дата: 28.03.2022 15:07

У відділі Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради можна отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО)

13 березня Уряд постановою №269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО) (порівняльна таблиця). Відповідно до цих зміни громадяни України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.

Хто може отримати довідку ВПО?

На отримання довідки мають право особи, які після введення воєнного стану (24.02.2022) перемістились із регіонів, які визначені Урядом (розпорядження № 204-р):

• Волинська область
  • Дніпропетровська область
  • Донецька область
  • Житомирська область
  • Запорізька область
  • Київська область
  • м. Київ
  • Луганська область
  • Миколаївська область
  • Одеська область
  • Сумська область
  • Харківська область
  • Херсонська область
  • Чернігівська область

Куди звертатись за отриманням довідки ВПО?

Для отримання довідки особа може звернутися до

• до відділу «ЦНАП» Солотвинської селищної ради (с. Біла Церква вул. Марамуреська будинок 102. Обовязков);
  • онлайн через Портал ДІЯ (за технічної можливості).

Які документи необхідні для отримання довідки ВПО?

- паспорт громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус;

-реєстраційний номер облікової картки платника податків;

У разі подання заяви про взяття на облік законним представником особи, від імені якої подається заява, додатково подаються:

-документ, що посвідчує особу законного представника;

-документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі);

-у разі потреби - свідоцтво про народження дитини.

Якщо малолітня дитина прибула без супроводження законного представника або родича (баба, дід, прабаба, прадід, повнолітні брат або сестра, тітка, дядько) або вітчим, мачуха, в яких проживає (перебуває) дитина, заяву подає від її імені представник органу опіки та піклування за місцем перебування такої дитини, додатково подаються:

документ, що посвідчує особу заявника;

документи, що підтверджують родинні стосунки між дитиною та заявником;

документ, що підтверджує повноваження представника органу опіки та піклування або керівника дитячого закладу, закладу охорони здоров’я або закладу соціального захисту дітей, в якому дитина перебуває на повному державному забезпеченні, та документ, що підтверджує факт зарахування дитини до такого закладу.